Přeskočit navigaci

Registrace do knihovny

Spusťte Internet Explorer. Nemáte-li webovou stránku Integrace uloženu v oblíbených položkách, stiskněte klávesovou kombinaci alt+d a napište: www.integraceos.cz . Poznámka: jestliže používáte Hal či Supernovu, doporučuji zapnout automatický virtuální kurzor z důvodu snažší orientace na stránkách integraceos. Jeho zapnutí provedete stiskem levého controlu a klávesy 4 (bez shiftu). Pro klikání na odkazy, místo kl. enter, použijte mezerník.

Dále o registraci: Tabulátorem se přesuňte na odkaz "Registrace", aktivujte jej, poté, nacházíte-li se v autom. virt. kurzoru, pro přeskočení navigace stiskněte opět mezerník, jinak dvakrát tabulátor a enter. Již zmíněným způsobem vyberte odkaz "Registrace do knihovního systému e-mailem" a potvrďte jej. Otevře se poštovní program s předvyplněnou adresou odesílatele, předmětem (Registrace) a tělem zprávy, v němž je třeba vyplnit tyto údaje:

jméno, příjmení, stupeň zrakového postižení, adresu, přihlašovací jméno do knihovního systému (např. Vaše přezdívka apod.), heslo do knihovního systému (minimálně 6 znaků). Zprávu z údaji odešlete stiskem alt+s. Jakmile na Vaši e-mailovou adresu příjde potvrzení o registraci, stáváte se řádným členem knihovny a můžete se ponořit do určitě pro Vás zajímavého čtiva.

Zpět k výberu registrace
Zpět před navigaci
TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍ ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY A MINISTERSTVEM ŠKOLSTVÍ ČR
Copyright © Integrace o.s. 2019 Design and code by Joskaweb